Web Eyewear WE5466 (020) Banner
Web Eyewear WE5466 (020)
WE5466020
Web Eyewear   WE5466 020 Glänzend Grau
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
150 mm