Web Eyewear WE0397 (52V) Banner
Web Eyewear WE0397 (52V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0397 (52V)
WE039752V
Web Eyewear   WE0397 52V blauDunkel Havanna
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
145 mm