Web Eyewear WE0396 (56N) Banner
Web Eyewear WE0396 (56N)
WE039656N
Web Eyewear   WE0396 56N grünDunkel Havanna
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm