Adidas Originals OR5145 (051) Banner
Adidas Originals OR5145 (051)
OR5145051
Adidas Originals   OR5145 051 Mastix
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm