Adidas Originals OR5140 (016) Banner
Adidas Originals OR5140 (016)
OR5140016
Adidas Originals   OR5140 016 Glänzend Palladium
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm