Adidas Originals OR0145 (20Y) Banner
Adidas Originals OR0145 (20Y)
OR014520Y
Adidas Originals   OR0145 20Y violettGlänzend Grau
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm