Max & Co. MO0158 (53E) Banner
Max & Co. MO0158 (53E)
MO015853E
Max & Co.   MO0158 53E braunBlond Havanna
New Icon
ships within 2-3 weeks
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm