Max & Co. MO0140 (08A) Banner
Max & Co. MO0140 (08A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0140 (08A)
MO014008A
Max & Co.   MO0140 08A grauGlänzend Gunmetal
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
140 mm