Guess GU50356 (052) Banner
Guess GU50356 (052)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50356 (052)
GU50356052
Guess   GU50356 052 Dunkel Havanna
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm