Guess GU00302 (96A) Banner
Guess GU00302 (96A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00302 (96A)
GU0030296A
Guess   GU00302 96A grauGlänzend Dunkelgrün
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
59 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm