Guess GU00297 (32W) Banner
Guess GU00297 (32W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00297 (32W)
GU0029732W
Guess   GU00297 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
140 mm