Guess GU00294 (69F) Banner
Guess GU00294 (69F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (69F)
GU0029469F
Guess   GU00294 69F braun verlaufendBordeaux Glänzend
New Icon
1 GU00294 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00294 remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00294 remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by May 26, 2026:
place your order within the next 39 hours and 36 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm