Guess GU00288 (90W) Banner
Guess GU00288 (90W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00288 (90W)
GU0028890W
Guess   GU00288 90W blau verlaufendGlänzend Blau
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
130 mm