Guess GU00282 (52F) Banner
Guess GU00282 (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00282 (52F)
GU0028252F
Guess   GU00282 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
140 mm