Guess GU00280 (52F) Banner
Guess GU00280 (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00280 (52F)
GU0028052F
Guess   GU00280 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
57 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm