Guess GU00266 (53F) Banner
Guess GU00266 (53F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00266 (53F)
GU0026653F
Guess   GU00266 53F braun verlaufendBlond Havanna
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm