Guess GU00254 (44F) Banner
Guess GU00254 (44F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00254 (44F)
GU0025444F
Guess   GU00254 44F braun verlaufendGlänzend Dunkel Orange
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
135 mm