Guess GU00198-H (52F) Banner
Guess GU00198-H (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00198-H (52F)
2 GU00198-H remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x2 GU00198-H remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by May 22, 2026:
place your order within the next 2 hours and 24 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
23 mm
Temple length
Temple length
135 mm