Guess by Marciano GM00038 (10W) Banner
Guess by Marciano GM00038 (10W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00038 (10W)
GM0003810W
Guess by Marciano   GM00038 10W blau verlaufendGlänzendes Helle Ruthenium
New Icon
ships within 1-2 weeks
Lens Size
57 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm