Guess by Marciano GM00019 (74F) Banner
Guess by Marciano GM00019 (74F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00019 (74F)
GM0001974F
Guess by Marciano   GM00019 74F braun verlaufendGlänzend Hell Pink
ships within 1-2 weeks
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
140 mm