Gant GA00039 (52E) Banner
Gant GA00039 (52E)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Gant   Caret Right Icon   GA00039 (52E)
GA0003952E
Gant   GA00039 52E braunDunkel Havanna
New Icon
ships within 2-3 weeks
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
145 mm