Esprit ET17137F (531) Banner
Esprit ET17137F (531)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Esprit   Caret Right Icon   ET17137F (531)
ET17137F531
Esprit   ET17137F 531 red
ships within 1-2 weeks
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm
ET 17137F Model-Information