Emilio Pucci EP0254 (53E) Banner
Emilio Pucci EP0254 (53E)
EP025453E
Emilio Pucci   EP0254 53E braunBlond Havanna
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
140 mm