Emilio Pucci EP0210 (53F) Banner
Emilio Pucci EP0210 (53F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0210 (53F)
EP021053F
Emilio Pucci   EP0210 53F braun verlaufendBlond Havanna
1 EP0210 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 EP0210 remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 EP0210 remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by May 26, 2026:
place your order within the next 16 hours and 35 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm