Guess GU2950 (053) Banner
Guess GU2950 (053)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU2950 (053)
GU2950053
Guess   GU2950 053 Blond Havanna
1 GU2950 remaining in stock
Size and availability
Tax free shipping to USA
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU2950 remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU2950 remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by May 26, 2026:
place your order within the next 43 hours and 6 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
140 mm